درخواست و پیگیری اجرا

بستن و نصب توری در پاسیو یا حیاط خلوت

بستن و نصب توری در پاسیو با روش راپل و بدون داربست قابل انجام خواهد بود که شرکت نما لوتوس با بکار گیری نیروی ماهر بستن توری در پاسیو و یا حیاط خلوت  را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .
یکی از علت های اصلی  بستن پاسیو با توری مرغی جلوگیری از  ورود پرندگان به داخل محوطه پاسیو می باشد که علاوه بر ایجاد سرو و صدا و مزاحمت برای ساکنین ساختمان موجب الودگی و کثیفی انجا خواهد شد چرا که به علت نشستن مداوم و انباشته شدن فضولات انها ظاهر ناپسندی را ایجاد می نماید که تنها راه باقی مانده شستشوی نما و یا نماشویی با واترجت می باشد تا محیط پاسیو تمیز شود و بعد از ان میتوانیم با استفاده از توری اقدام به بستن حیاط خلوت نماییم.برای بستن توری در پاسیو یا حیاط خلوت از چه نوع توری میتوانیم استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین توری های مورد استفاده جهت بستن پاسیو توری مرغی چشمی درشت میباشد چرا که نسبت به توری های چشمی کوچکتر بسیار مقاوم تر میباشد و از سیم های مفتولی گالوانیزه ساخته شد است و در مقابل عوامل جوی مانند باران ، تابش نور خورشید و ..... از مقاومت بالایی برخوردار میباشند .و همچنین وزن ان نسبت به تورهای فنسی سبکتر میباشد و از لحاظ هزینه ای قیمت ان کمتر میباشد .

رویکرد کار پیاده سازی جهت Fenster حیاط خلوت  با حروف تلفظ نسخه ؟

بعد از متر زدن عرض دهانه و ارتفاع ان توری مرغی را به اندازه ۲ سانت روی هم قرار میدهیم و با استفاده از سیم مفتول انها را به یکدیگر  میبافیم تا هیچ گونه روزنه ای برای نفوذ و ورود پرندگان وجود نداشته باشد . همچنین سیم مفتول مورد استفاده نیز بایستی گالوانیزه باشد تا بعد ها دچار زنگ زدگی نشود و موجب جداشدن توری ها شود .
بعد از بافتن توری ها  بر روی هم اقدام به نصب انها با استفاده از پیچ و رولپلاک و واشر می نماییم .
 

 قبل از بستن توری در پاسیو چه نوع کارهایی را می توانیم انجام دهیم ؟

در پاسیو هایی که دیواره های داخلی آن از سنگ کار شده است ممکن است دچار ریزش و یا ترک شده باشند به همین منظور جهت مقاوم سازی آنها از پیچ و رولپلاک نما استفاده میکنم تا در آینده دچار سقوط سنگ نشویم .

اما در صورتی که دیواره داخلی از سیمان باشد به منظور حفظ ظاهر محیط پاسیو میتوانیم اقدام  به رنگ آمیزی نما کنیم ، در این روش قبل از اجرای رنگ در صورت وجود برق سه فاز در ساختمان جهت شستشوی نما از واترجت استفاده میکنیم تا هر گونه کثیفی و پوسته را از روی نما جدا کند و بعد از ان اقدام به زدن زیر کار و  آستری و رویه می نماییم .

 
 
 
 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم