درخواست و پیگیری اجرا

بستن پاسیو با توری و نصب توری درحیاط خلوت با توری فرنگی گالوانیزه

بستن و نصب توری در پاسیو با روش راپل و بدون داربست قابل انجام خواهد بود که شرکت نما لوتوس با بکار گیری نیروی ماهر بستن توری در پاسیو و یا حیاط خلوت  را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .
یکی از علت های اصلی  بستن پاسیو با توری مرغی ، جلوگیری از ورود پرندگان به داخل محوطه پاسیو می باشد که علاوه بر ایجاد سرو و صدا و مزاحمت برای ساکنین ساختمان موجب آلودگی و کثیفی محیط پاسیو نیز خواهد شد که به علت نشستن مداوم و انباشته شدن فضولات آنها ظاهر ناپسندی را ایجاد می نماید  و همچنین باعث ایجاد مریضی برای ساکنین ساختمان خواهد شد که تنها راه باقی مانده شستشوی نما و یا نماشویی با واترجت می باشد تا محیط پاسیو تمیز شود و بعد از آن میتوانیم با استفاده از توری اقدام به بستن حیاط خلوت نماییم.انوع توری های مورد استفاده جهت بستن توری در پاسیو :

توری فرنگی گالوانیزه: 

توری فرنگی در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرارة می گیرد و دارای کیفیت و مقاومت بالایی در برابر باران های اسیدی و  رطوبت دارد ، توری فرنگی به لانه زنبوری و یا شش ضلعی نیز معروف می باشد .

در صنعت ساخت و ساز :

به منظور حصار کشی در محوطه های مختلف شامل ساختمان ، برج ها ، فرودگاه ها ، ترمینال ها ، بزرگراه ها و جاده ها کاربرد فراوانی دارد که علاوه بر استحکام بالا دارای ظاهری زیبا نیز می باشد .

توری فرنگی در ساختمان سازی به منظور ایجاد محافظ جهت جلوگیری از سقوط مصالح ، دور ستون ها ، سیمانکاری ، استحکام دادن به دیوارهای ساختمانی ، حصارکشی محیط و باغچه  کاربرد دارد.

توری های فرنگی جهت عایق کاری سقف سوله ها در هنگام ساخت نیز استفاده می شود .

از جمله مزایای این توری ها می توان به ابعاد استاندارد ، ضد آب بودن ، چشمه های متنوع  ، مقاومت بالا و ظاهر مناسب اشاره کرد .

توری حصاری یا فنسی :

این نوع توری در قطر ها و  چشمه های مختلفی تولید می شوند که با بافته شدن مفتول های فلزی به هم ساخته می شوند در صورتی که از نوع گالوانیزه آن استفاده شود در برابر رطوبت و عوامل محیطی عمر طولانی مدتی خواهد داشت .

استفاده از توری فنسی جهت بست پاسیو به علت وزن بالا و هزینه گرون تر و همچنین نیاز به شاسی کشی و خرید آهن  نسبت به توری های فرنگی توصیه نمی شود .

کاربرد این توری بیشتر جهت حصارکشی و  فنس کشی باغات و تعیین مرز زمین های کشاورزی ،مراقبت از دام ها ، حفاظت از منابع آب و دکل های برق ، زمین های ورزشی و مراکز نظامی می باشد .
برای بستن توری در پاسیو یا حیاط خلوت از چه نوع توری میتوانیم استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین توری های مورد استفاده جهت بستن پاسیو ، توری فرنگی چشمی 4 سانت می باشد  چرا که نسبت به توری های چشمی کوچکتر بسیار مقاوم تر میباشد و از سیم های مفتولی گالوانیزه ساخته شد است و در مقابل عوامل جوی مانند باران ، تابش نور خورشید و ..... از مقاومت بالایی برخوردار میباشند ، و همچنین وزن آ ن نسبت به تورهای فنسی سبکتر میباشد و از لحاظ هزینه ای قیمت آن کمتر میباشد .

روش اجرایی بستن پاسیو با توری چگونه است ؟

بعد از متر زدن عرض دهانه پاسیو و  همچنین ارتفاع قسمتی را که قصد بستن توری را در آنجا داریم مقدار توری مورد نیاز را برآورد می زنیم سپس با توجه به عرض پاسیو توری های مورد نیاز را کنار هم قرار داده  به منظور بهتر مهار شدن توری هابه اندازه ۲ سانت روی هم قرار میدهیم و با استفاده از سیم مفتول آنها را به یکدیگر  میبافیم تا هیچ گونه روزنه ای برای نفوذ و ورود پرندگان وجود نداشته باشد .

سیم مفتول مورد استفاده نیز بایستی گالوانیزه باشد تا بعد ها دچار زنگ زدگی نشود تا باعث جداشدن زود هنگام توری ها شود  .

بعد از بافتن توری ها بر روی هم اقدام به نصب آنها با استفاده از پیچ و رولپلاک و واشر می نماییم .
 

 قبل از بستن توری در پاسیو چه نوع کارهایی را می توانیم انجام دهیم ؟

در پاسیو هایی که دیواره های داخلی آن از سنگ کار شده است ممکن است دچار ریزش و یا ترک شده باشند به همین منظور جهت مقاوم سازی آنها از پیچ و رولپلاک نما استفاده میکنم تا در آینده دچار سقوط سنگ نشویم .اما در صورتی که دیواره داخلی از سیمان باشد به منظور حفظ ظاهر محیط پاسیو میتوانیم اقدام  به رنگ آمیزی نما کنیم ، در این روش قبل از اجرای رنگ در صورت وجود برق سه فاز در ساختمان جهت شستشوی نما از واترجت استفاده میکنیم تا هر گونه کثیفی و پوسته را از روی نما جدا کند و بعد از آن اقدام به زدن زیر کار و  آستری و رویه می نماییم .

 
 
 
 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

mobile     ارتباط مستقیم